Pořádejte události nové generace

Vytvářejte neotřelé eventy pomocí pár kliků a propojujte účastníky z celého světa v úchvatném prostředí s neomezenou funkcionalitou. Kompletní organizace virtuálních, fyzických i hybridních událostí v rámci jediné intuitivní platformy.

event screen

Uspořádejte průlomovou událost, na kterou se nezapomíná a rozšiřte řadu spokojených klientů!

Microsoft logo
GLOBSEC logo
HOMECREDIT logo
Česká spořitelna
Produkty

Event Management Software budoucnosti

Happenee je intuitivní platforma, která vás provede organizací události od A do Z–vše snadno a přehledně z jediného místa. Užitečné funkce a dokonalý design vám pomohou vytvořit zážitky, které se vryjí do paměti. Prolomte ledy mezi organizátory a účastníky a navažte stabilní partnerská pouta.

Virtuální eventy

Vytvořte digitální události v prostředí, které vás uchvátí, a dodejte jim pocit opravdovosti.

Propojujte účastníky z celého světa pomocí virtuálních sponzorských stánků, multi-track sessions, živých vysílání (live streaming), relaxačních zón či her. Využijte plného potenciálu dostupných brandových touchpointů a zaujměte vaše publikum inovativním obsahem, který nabádá k interakci. Fantazii se meze nekladou, postaráme se o všechno!

Arrow   Virtual Events Showcase

Virtuální eventy
Hybridní eventy

Přiveďte virtuální publikum i na vaše fyzické události a znásobte tak dosah celé akce!

Interaktivní digitální prvky jako součást in-person eventů nadobro boří pomyslnou zeď mezi online a offline prostředím. Fyzická či geografická omezení jsou minulostí – účastnit se může kdokoliv z celého světa!

Hybridní eventy
In-person eventy

Využijte moderní technologie a pořádejte profesionální offline události bez zbytečného stresu či komplikací.

Happenee se postará o registrační proces, vstupenky, QR check-in, tisk visaček i vše ostatní, co je potřeba k hladkému průběhu vaší akce. Plně personalizovaná mobilní aplikace navíc zajistí účastníkům přehled o aktuálním dění a podpoří jejich aktivitu.

In-person eventy
Digitální komunita

Vybudujte perfektní místo pro lidi se stejnými zájmy – bez ohledu na to, kde na světě se zrovna nacházejí – a neustále s nimi udržujte kontakt.

Umožněte jim vést diskuze a navazovat nové businessové vztahy a propagujte další události či nové produkty v ideálním prostředí, které nikdy nespí.

Digitální komunita
Řešení

Neomezené možnosti pro každou příležitost

Regionální výstava, či mezinárodní konference? Happenee si poradí s jakýmkoliv typem událostí, bez ohledu na jejich velikost či komplexitu. Ušetřete si čas, navyšte efektivitu a nadobro se zbavte stresu z organizování. Vytěžte maximum z unikátního řešení, které padne na míru všem vašim požadavkům.

Konference, kongresy   Konference, kongresy
Expo, veletrh   Expo, veletrh
Fóra   Fóra
B2B networkingové události   B2B networkingové události
B2E školící události   B2E školící události
Společenská setkání   Společenská setkání

Které řešení nejlépe vystihuje váš event? Nechte se inspirovat všemi možnostmi!

Poraďte se s odborníky

Funkce

360° řešení událostí

Naše flexibilní all-in-one řešení na míru předčí veškerá očekávání organizátorů, sponzorů i účastníků a zaručí úspěšný průběh od registrace až po závěrečný feedback.
Interaktivní networking, zajímavé funkce a gamifikace podpoří aktivitu účastníků. Video meetingy, live chat či activity feed zjednoduší seznamování. Propracovaná analytika a reporting vám pomůže změřit úspěšnost události.

Prozkoumejte širokou nabídkou našich funkcí a vyberte si ty pravé pro vaši událost!

Poraďte se s odborníky

Naši zákazníci

Významné značky a přední hráči na trhu využívají Happenee k organizaci svých online událostí a k propojování lidí na celém světě!

Svěřte svůj virtuální event do rukou opravdových profesionálů a vytvářejte nezapomenutelné zážitky! Inspirujte se našimi spokojenými klienty:

Microsoft Growth Week Microsoft
Microsoft Growth Week

Událost, která poskytuje více než jen pár sezení! 3D lobby, které bylo exkluzivně navrženo pro tuto událost a poskytne vám přístup ke všem aspektům akce, včetně živých a zaznamenaných relací, her, veřejného a soukromého chatu, a podobně.

Case study coming soon

Home Credit - Group Leadership Conference Home Credit
Home Credit - Group Leadership Conference

Globální interní summit pro top manažery se speakery z celého světa. Na konferenci paralelně probíhaly přednášky a debaty na několika stanovištích. K dispozici byl také virtuální bar, game room, prostor pro online meditaci a jógu.

Case study coming soon

Virtuální svatební festival Virtuální svatební festival
Virtuální svatební festival

První český virtuální svatební festival. Desítky stanů a v každém z nich ti nejlepší z dodavatelů svatebního zboží a služeb, které český svatební trh nabízí! Festival nabízí možnost osobního setkání skrz video hovor, chat a bohatý program.

Case study coming soon

GLOBSEC 2021 Bratislava Forum GLOBSEC
GLOBSEC 2021 Bratislava Forum

Fórum tradičně vítá stovky hostů z více než 60 zemí, včetně významných politických a myšlenkových leaderů, jako například Emmanuel Macron, Zuzana Čaputová, Sviatlana Tsikhanouskaya a mnoho dalších.
Platforma poskytne možnost přepínat mezi dvěma kanály, komunikovat s ostatními účastníky prostřednictvím veřejného nebo soukromého chatu a klást otázky prostřednictvím sekce Q&A. Bylo možné se aktivně účastnit zvláštních anket, které byly připraveny pro konkrétní relace.

Case study coming soon

100+

spokojených zákazníků

150+

celosvětových virtuálních událostí

500+

in-person událostí

150 000+

registrovaných účastníků

800 000+

odeslaných emailů

20 000+

stažení mobilních aplikací

Microsoft logo
GLOBSEC logo
HOMECREDIT logo
Česká spořitelna
axis
HP
cbre
edwards
Vodafone
Letiste Praha
Partners
Socialbakers
KB
CSOB
generali
PWC

Spojte se s námi

Pojďme společně obléknout váš event do řešení, které z vašeho virtuálního, fyzického, či hybridního eventu udělá událost století nabitou zajímavostmi a speciálními funkcemi!

Poraďte se s odborníky